Archive for Maj, 2012

postheadericon 28 maja wyjście na spektakl do Centrum Sztuki i Kultury

Dzieci z grupy II, IV i V wychodzą 28 maja (poniedziałek) na spektakl Stragan z bajkami w Centrum Sztuki i Kultury. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola do godziny 8:30. Koszt biletu to 10 zł, prosimy o przekazanie pieniędzy nauczycielkom w grupach do 25 maja (piątek)

postheadericon Wyjście do kina 1 czerwca

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki wybierają się 1 czerwca do Kina Femina na film Piraci.

Seans rozpocznie się o godzinie 10:30, zatem prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 8:30.

postheadericon Prezentacja programów artystycznych przygotowanych przez dzieci na zajęciach dodatkowych

W ramach zajęć dodatkowych z języka angielskiego oraz tańca dzieci i instruktorzy przygotowali występy. Dzieci zaprezentują je w następujących terminach:

24 maja godz. 15:00 (gr. IV), 15:30 (gr. V)

31 maja  godz. 15:00 (gr. I), godz. 15:30 (wspólnie grupy II i III)

postheadericon Wycieczka do Pepelandu

30 maja, z okazji Dnia Dziecka, wszystkie przedszkolaki wybiorą się na całodzienną wycieczkę do Pepelandu w Dziekanowie koło Łomianek. Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 8:00, odjazd planowany jest o 9:00. Dzieci ubieramy na sportowo i przede wszystkim wygodnie, obuwie odpowiednie do pogody. Plecaki i inne rzeczy osobiste dzieci zostają w przedszkolu. Powrót planowany jest około godziny 17, jeżeli dopisze nam pogoda. Jeżeli maluchy cierpią z powodu choroby lokomocyjnej przypominamy o wcześniejszym podaniu leków.

postheadericon Zebranie dla rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola

Zebranie organizacyjne dla rodziców wszystkich nowo przyjętych do przedszkola dzieci odbędzie się

24 maja o godz. 17:00.

Prosimy o obecność, ze względu na poruszane na zebraniu tematy. Informujemy, że zajęcia adaptacyjne dla maluszków odbędą się w dniach 28 i 29 czerwca, oraz pod koniec sierpnia. Szczegóły związane z adaptacją pojawią się na stronie w późniejszym terminie.

postheadericon Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy na uroczystości zakończenia roku szkolnego połączone z Dniem Matki oraz Dniem Ojca. Poszczególne grupy przygotowały program artystyczny.

Zakończenie dla grupy I, grupy II i grupy III odbędzie się 25 maja o następujących porach:

godz. 14:30 (gr.I)

godz. 15:15 (gr. II)

godz. 16:00 (gr. III)

Grupa IV zaprasza na uroczystości

4 czerwca o godz. 16:30,

natomiast grupa V pożegna się z przedszkolem

5 czerwca o godz. 15:00.

Będzie nam miło gościć wszystkich bliskich.