Archive for Październik, 2012

postheadericon Zaproszenie – gr. I i gr. II

Mamy dla Państwa serdeczne zaproszenie od dzieci z grupy I i II, które 23 listopada wezmą udział w szczególnej uroczystości:

postheadericon Festyn Jesienny – 23.10.

We wtorek, 23 października serdecznie zapraszamy Dzieci oraz ich bliskich na wielki Festyn Jesienny! Impreza zaczyna się o godzinie 15:30. Bilet wstępu – smocza łuska, w cenie 5 zł upoważnia do spróbowania przysmaków przygotowanych przez przedszkole i Rodziców. Dzięki smoczej łusce będziecie mieli Państwo okazję spróbować również sałatek przygotowanych przez dzieci wraz z nauczycielkami grup, w ramach Festiwalu Sałatek. Wybrana przez Państwa sałatka zwycięży w konkursie, a grupa otrzyma tytuł Mistrza Sałatek.

Dodatkowo każda z grup przygotowała atrakcje w swoich salach :

Gr. I – malowanie twarzy

Gr. II – jesienny salon plastyczny

Gr. III – malowanie twarzy

Gr. IV – loteria fantowa

Gr. V – andrzejkowe wróżby

w których będzie można wziąć udział za symboliczną złotówkę.

Podczas Festynu Jesiennego zostanie wręczona nagroda za najpiękniejszy Kapelusz Pani Jesieni. Rozdanie nagród oraz wystawa kapeluszy odbędą się na sali gimnastycznej.

Fundusze zgromadzone podczas imprezy zostaną przeznaczone na cel wskazany przez Radę Rodziców.

postheadericon Wycieczka do Żabieńca 18.10 – grupy I i II

W czwartek 18. października dzieci z grupy I i II jadą na wycieczkę do Żabieńca.

Wyjeżdżamy po śniadaniu – prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci.

Planowany powrót – godzina 14:00.

postheadericon Konkurs jesienny!

Ogłaszamy wielki konkurs plastyczny na nakrycie głowy

„KAPELUSZ PANI JESIENI”!

Praca ma być wykonana z tworzywa przyrodniczego (szyszki, kasztany, warzywa, liście i tym podobne materiały). Kształt i wielkość pracy dowolne.

Do udziału w konkursie zapraszamy Rodziców i Dzieci. Termin oddania kapeluszy do Pań w grupach mija 19 października (piątek). Rozwiązanie konkursu oraz wręczenie nagród w trakcie trwanie Festynu Jesiennego 23 października.

postheadericon Zebranie 17.10. – grupa V

Rodziców dzieci z grupy V zapraszamy na zebranie we środę, 17 października o godzinie 17:00. Na spotkaniu będzie obecna Pani psycholog Katarzyna Bińczyk, która opowie o dojrzałości szkolnej. Zebranie dotyczyć będzie również Festynu Jesiennego.

Obecność obowiązkowa.

postheadericon Zebranie 10.10 – grupa II

10 października (środa) o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie dla Rodziców dzieci z grupy II.

Na zebraniu obecność obowiązkowa.

postheadericon Zebranie 10.10. – grupa III

Rodziców dzieci z grupy III zapraszamy na zebranie w 10 października (środa) na godzinę 17:30.

Obecność obowiązkowa.

postheadericon Zwiedzanie Pałacu w Wilanowie 4.10. – grupa IV

4. października (czwartek)  grupa IV wybiera się na wycieczkę do Pałacu w Wilanowie. Jedziemy komunikacją miejską.

Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godziny 7:35

postheadericon Spektakl w Mazowieckim Centrum Kultury 9.10. – grupy IV i V

Dzieci z grupy IV i V zapraszamy 9 października (wtorek) na przedstawienie teatralne w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki na ulicy Elektoralnej 12.

Koszt biletu na spektakl Nad kolorową rzeczką to 16 zł – prosimy o wpłatę do nauczycielek grup.

postheadericon Odwiedziny w Bibliotece 9.10. – grupa II

9 października (wtorek) grupa II rozpoczyna cykl spotkań bibliotecznych od tematu Jesień.

Wyjście do Biblioteki Publicznej przy Alei Solidarności planowane jest na godzinę 10:00.

Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do godziny 8:30 na śniadanie.