Archive for Listopad, 2012

postheadericon Olimpiada Mikołajkowa – 3.12. grupy IV i V

3 grudnia (poniedziałek) dzieci z grupy IV i V jadą na Olimpiadę Mikołajkową. Wyjazd autokarem o godzinie 9:00. Dzieci można odbierać po godzinie 14.

postheadericon Wyjście do Teatru Guliwer – 5.12. grupy IV i V

Dzieci z grupy IV i V jadą w środę, 5 grudnia na kolejny spektakl w Teatrze Guliwer. Wyjazd autokarem po śniadaniu. Koszt biletu to 25 zł, pieniądze prosimy wpłacać u nauczycielek grup.

postheadericon Wspólne ubieranie choinki – grupa IV

Zapraszamy Rodziców i dzieci na wspólne ubieranie choinki 5 grudnia (środa) o godzinie 16:00. Naszą choinkę ozdabiamy słodyczami, prosimy więc o przygotowanie słodkich ozdób.

postheadericon Wspólne ubieranie choinki – grupa I

Nauczycielki oraz dzieci z grupy I zapraszają Rodziców i dzieci na wspólne ubieranie choinki. Spotykamy się 6 grudnia (czwartek) o godzinie 15:00 w sali grupy pierwszej.

postheadericon Wspólne ubieranie choinki – grupa III

Zapraszamy do wspólnego dekorowania choinki w sali grupy III 12 grudnia (środa) od godziny 16:30 do 17:30. Prosimy o przygotowanie słodyczy do powieszenia na choince lub przyniesienie składników do dekoracji ciasteczek. Kto przyniesie jakie składniki (lukier, cukier puder, posypki itp.) można deklarować wpisując się na listę na tablicy ogłoszeń grupy III.

postheadericon Konsultacje logopedyczne dla rodziców – 27.11.

Serdecznie zapraszam Rodziców na indywidualne konsultacje w godzinach 14:30 – 17:30, we wtorek 27 listopada. Zainteresowanych Rodziców zapraszam do gabinetu metodycznego.

Logopeda Anna Chytrowska

postheadericon Wycieczka do Powsina 23.11. – gr IV i V

Dnia 23 listopada (piątek) dzieci z grupy IV i V jadą na wycieczkę do Powsina. Odbędą się tam warsztaty wigilijne na temat świątecznej dekoracji stołu i choinek. Koszt warsztatów to 19 zł – prosimy wpłacać pieniądze do nauczycielek grup. Wyjazd autokarem o godzinie 9:00.

postheadericon Konkurs literacki – „W zdrowym ciele zdrowy duch!”

Rodziców i dzieci serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie literackim na najładniejszy wiersz o zdrowiu. Napisane prace prosimy składać u Pań w grupach do 30 listopada (piątek). Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród we wtorek, 6 grudnia.

postheadericon Odwołane zajęcia z dramy

Dnia 14 listopada (środa) nie odbędą się zajęcia z dramy. Zostaną one odpracowane 22 listopada (czwartek).

postheadericon Zdjęcia Świąteczne 19.11.

Dnia 19 listopada (poniedziałek) o godzinie 9:30 będą robione zdjęcia świąteczne przez Agencję Artystyczną 56 Studio. Cena 3 zdjęć zapakowanych w torebkę wynosi 28 zł.

Format zdjęć:

13 x 18 – 2 sztuki, w tym jedno w ramce,

15 x 21 – 1 sztuka, portret.