Archive for Styczeń, 2013

postheadericon Fluoryzacja

W piątek 25.01 po śniadaniu zostanie przeprowadzona wśród dzieci wszystkich z  grup fluoryzacja zębów. Zabieg jest bezpłatny. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci.

postheadericon Konsultacje logopedyczne 22.01.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych Rodziców na spotkania indywidualne w celu omówienia postępów terapii oraz rozwoju mowy Państwa dziecka. Dnia 22.01. w godzinach 15:00 – 17:30, gabinet metodyczny na parterze.

W związku z przeprowadzeniem przesiewowych badań mowy u dzieci trzyletnich (grupy I i II) zapraszam Rodziców maluszków do zapoznania się z wynikami badań.

Logopeda Anna Chytrowska

postheadericon Wycieczka do Pomiechówka – 23.01. gr IV i V

We środę, 23 stycznia o godzinie 8:45 dzieci z grup IV i V odwiedzą po raz kolejny gospodarstwo Wymysły pod lasem. Jeśli pogoda pozwoli wezmą udział w kuligu. Jedziemy autokarem, prosimy o  przyprowadzanie dzieci najpóźniej do godziny 7:30. Planowany powrót około  godziny 16 – 17.

postheadericon Dla Babci i Dziadka…

Każde dziecko wie, że Babcia i Dziadek to jedne z najważniejszych osób, jakie spotykamy w ciągu całego życia. Z okazji Ich święta chcemy więc wszystkim Babciom i Dziadkom serdecznie podziękować za miłość, jaką nas obdarzają, radość, jaką nam dają i czas, który nam  poświęcają.

Uroczystość odbędzie się 25 stycznia 2013 roku w godz:

grupa   I – 12:30

grupa  II – 13:00

grupa III – 13:30

grupa IV – 14:00

grupa  V – 14:30

Jak zawsze prosimy Rodziców o pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla małych artystów i zaproszonych gości