Archive for Marzec, 2013

postheadericon Wycieczka do Powsina 4.04. – grupy I, II, III

4 kwietnia (czwartek), dzieci z grup I, II i III jadą na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Powsinie.

Ze względu na godzinę wyjazdu - 8:30 i wcześniejsze śniadanie prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do godziny 7:45. Planowany powrót około 14:00-15:00. Szczegółowe informacje u nauczycielek grup.

postheadericon Dekoracje Wielkanocne

Serdecznie zapraszamy na warsztaty plastyczne przed świętami Wielkiejnocy.

Grupa IV – 26 marca (wtorek) o godzinie 16:00 w sali grupy IV

Grupa I – 27 marca (środa) o godzinie 15:30 w sali plastycznej

postheadericon Album pamiątkowy – grupa V

Na zebraniu, które obyło się w lutym br. – obecni tam Rodzice wspólnie zdecydowali, że na zakończenie przedszkola każde dziecko otrzyma na pamiątkę album ze zdjęciami, pracami i przeprowadzonymi przez Panie wychowawczynie „wywiadami”.

W związku z tym bardzo prosimy o przesłanie zdjęć dzieci na adres a.pedzisz@wp.pl , najszybciej jak to jest możliwe. Zdjęcia powinny być portretowe, w formacie JPG, w jak najlepszej rozdzielczości: 7 cm na 8 cm 300 dpi lub 830 px szerokości na 965 px wysokości.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z członkami Rady Rodziców z grupy V:

Agnieszka Pędzisz: a.pedzisz@wp.pl

Marta Taras: m_taras@o2.pl