Archive for Kwiecień, 2013

postheadericon Album pamiątkowy – grupa IV

Zgodnie z decyzją podjętą na ostatnim zebraniu prezentem na zakończenie roku będzie album pamiątkowy. W związku z tym prosimy o wypełnienie w domu małego wywiadu i przesłanie go na adres kahatek@wp.pl (Kasia Kuryłło). Wywiad przeprowadzamy wg następującego klucza:

• Imię i nazwisko
  • Lubię być nazywany
  • Ulubiony kolor
  • Ulubiona bajka
  • Ulubiona piosenka
  • Ulubione zwierzę
  • Ulubiona potrawa
  • Ulubione zajęcia
  • Ulubione miejsce
  • Razem z rodzicami lubię…
  • Nie lubię
  • Najtrudniejsze dla mnie jest
  • Moim największym marzeniem jest
  • Gdy dorosnę chcę zostać

postheadericon Zebranie 15.04. – grupa III

Rodziców dzieci z grupy III zapraszamy na zebranie 15 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 16:00. Obecność obowiązkowa.

postheadericon Konsultacje logopedyczne 16.04.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych Rodziców na indywidualne konsultacje 16 kwietnia (wtorek).

Szczególnie proszę o przybycie Rodziców dzieci trzyletnich, którzy nie nawiązali jeszcze kontaktu w sprawie zajęć logopedycznych.

Oczekuję na Państwa w gabinecie logopedycznym w godzinach 14:30 – 17:30.

Logopeda, Anna Chytrowska

postheadericon Wyjście do biblioteki 25.04. – grupa IV

Grupa IV wybiera się 25 kwietnia (czwartek) do biblioteki na spotkanie z p. Hanną Niewiadomską – autorką wierszyków dla dzieci. Rodziców chętnych do zakupu tomu wierszy z imienną dedykacją autorki prosimy o deklarację u nauczycielek grupy do 22 kwietnia (poniedziałek). Deklaracja będzie równoznaczna ze zobowiązaniem do zapłacenia 25 zł za książkę. Informacje o autorce można znaleźć na stronie Bajczytanki pani Hanki.

postheadericon Teatr Guliwer 10.04. – grupy IV i V

Dzieci z grup IV i V zapraszamy na przedstawienie Nieznane przygody Alladyna do Teatru Guliwer. Wycieczka odbędzie się 10 kwietnia (środa) o godzinie 9:00. Koszt biletu to 25 zł, prosimy wpłacać u nauczycielek grup.