Archive for Czerwiec, 2013

postheadericon Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom oraz ich Rodzicom za kolejny udany rok szkolny.

Najstarsze pociechy, który opuściły mury przedszkola gorąco pozdrawiamy i życzymy im sukcesów na kolejnym etapie edukacji. Na młodsze dzieci, oraz te, które dopiero zaczną swoją przygodę z przedszkolem z niecierpliwością czekamy we wrześniu. Wszystkim – pociechom, ich rodzicom, naszej kadrze pedagogicznej i oraz wszystkim pracownikom przedszkola życzymy niezapomnianych wakacji i zdrowego odpoczynku.

Do zobaczenia!

postheadericon Pokaz umiejętności

17 czerwca zapraszamy zainteresowanych Rodziców na pokaz judo – godz. 15:00 oraz pokaz tańców (grupy I i II) o godz. 16:00,
a 20 czerwca odbędzie się pokaz tańców grup III – V o godz. 15:00  oraz pokaz umiejętności języka angielskiego o godz. 15:30.

Tego dnia zapraszamy wszystkich na  piknik rodzinny „Dookoła świata – wioska afrykańska”, który rozpocznie się o godz. 16:00.

postheadericon Uroczyste zakończenie roku – grupy IV i V

Dla dzieci z grup IV i V ten rok, jest ostatnim ich rokiem w naszym przedszkolu. Zapraszamy serdecznie Rodziców na uroczyste zakończenie przedszkola.

• Grupa IV zaprasza 11 czerwca (wtorek) na godzinę 16:00
  • Grupa V zaprasza 12 czerwca (środa) na godzinę 15:30

Po uroczystościach na dużej sali spotykamy się salach grup.