Archive for Wrzesień, 2013

postheadericon Jesienny Festyn Rodzinny – 24.10.2013

24 października zapraszamy na doroczny jesienny festyn rodzinny. Temat przewodni w tym roku to „Szafa Pani Jesieni”  - szczegóły znajdą Państwo na plakatach w przedszkolu.

postheadericon Jesienna wycieczka

7 października  dzieci z wszystkich grup jadą na wycieczkę do Żabieńca. Prosimy o odpowiednie ubranie dzieci oraz przyprowadzenie ich do przedszkola odpowiednio wcześniej. Szczegóły u nauczycielek grup.

postheadericon Grupa II – zebranie Rodziców

3 października  (czwartek)  o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie w sprawie organizacji pasowania na przedszkolaka oraz corocznego festynu rodzinnego.

Nauczycielki gr II

postheadericon Zdjęcia do kalendarza – 27.09

27 września od godz. 9:00 będą robione zdjęcia do kalendarzy. Koszt – 27 zł. Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt z nauczycielkami grup.

postheadericon List Prezydent Warszawy do rodziców przedszkolaków

List_Prezydent_Warszawy_do_rodziców_przedszkolaków

postheadericon Jesienna wyprawa – 23.09

23 września  na jesienną wycieczkę na eko-farmę „Cztery pory roku” w Powsinie jadą tylko dzieci ze starszych grup (III, IV i V). Prosimy, by tego dnia dzieci przyprowadzić wcześniej oraz ubrać odpowiednio (jak zawsze na wycieczkę). Szczegóły u nauczycielek grup.

Uwaga Rodzice dzieci z grupy I i II –  maluszki zostaną w przedszkolu, a na wycieczkę wybiorą się innego dnia.

postheadericon Aktualne informacje o naszych przedszkolakach

Zapraszamy do śledzenia aktualności na tej stronie. Będą tutaj zamieszczane informacje o wyjściach, koncertach, zebraniach, konkursach oraz wszystkim, czym na co dzień żyją nasze przedszkolaki.