Archive for Grudzień, 2013

postheadericon Zaproszenie na Jasełka – grupa V

postheadericon Zajęcia przygotowujące dzieci do przedszkola

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci w wieku od dwóch do trzech lat na bezpłatne zajęcia przygotowujące do przedszkola.

Szczegóły na plakacie:

Ulotka dla przyszłych przedszkolaków

postheadericon Spotkanie opłatkowe – grupa II

postheadericon Konsultacje społeczne

konsultacje - budżet partycypacyjny Dzielnicy Wola na rok 2015

postheadericon Ubieranie choinki w grupie V

Dzieci i Nauczycielki z grupy V serdecznie zapraszają na ubieranie choinki w czwartek, 5 grudnia o godz. 16:00

postheadericon Ważna informacja dla wszystkich Rodziców

W związku z organizacją żywienia na koniec roku kalendarzowego oraz dużą ilością dni świątecznych, prosimy o wstępne zadeklarowanie obecności dzieci w przedszkolu w dniach: 23, 24, 27, 30 i 31 grudnia 2013 oraz 2 i 3 stycznia 2014. Listy dzieci znajdują się  u nauczycielek grup.

postheadericon Bal Karnawałowy – 20.I.2014

Karnawałowy bal przebierańców w naszym przedszkolu odbędzie się 20 stycznia od. godz. 9:15.  Jest to impreza zamknięta, nie ma możliwości obserwowania dzieci podczas zabawy.

Jak zawsze strój karnawałowy Rodzice zapewniają dziecku we własnym zakresie.

postheadericon Spotkanie z Mikołajem – 9.XII.2013

9 grudnia o godz. 9:15 w naszym przedszkolu spodziewamy się wizyty św. Mikołaja. Spotkanie będzie fotografowane przez zawodowego fotografa, prosimy więc, by tego dnia odpowiednio ubrać dzieci.