Archive for Styczeń, 2014

postheadericon Zebranie Rodziców – obecność obowiązkowa

Szanowni Państwo!!!
4 lutego 2014 r. (wtorek) o godzinie 17.00
odbędzie się zebranie rodziców wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola.
Po spotkaniu ogólnym na dużej sali (I piętro) odbędą się spotkania z nauczycielami w grupach.
Obecność obowiązkowa.
Bardzo prosimy o pozostawienie wierzchnich ubrań
w szatni i zmianę obuwia.

Dyrektor i nauczyciele Przedszkola nr 269

postheadericon Fluoryzacja – 7.II.2014

7 lutego 2014 roku wszystkie dzieci z naszego przedszkola zostaną objęte zabiegiem fluoryzacji zębów.

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na udział dziecka w tym przedsięwzięciu, bardzo prosimy, by poinformować o tym nauczyicelki grup.

Koszty zabiegu zostaną opłacone z funduszu Rady Rodziców.

postheadericon Bal karnawałowy

Karnawałowy bal przebierańców w naszym przedszkolu odbędzie się 20 stycznia od. godz. 9:15.  Jest to impreza zamknięta, nie ma możliwości obserwowania dzieci podczas zabawy.

Jak zawsze strój karnawałowy Rodzice zapewniają dziecku we własnym zakresie.

postheadericon Wycieczka zimowa – grupy I i II

13 stycznia dzieci z grup I i II jadą na warsztaty plastyczne i eko-farmy „Cztery Pory Roku” w Powsinie, prosimy więc by tego dnia dzieci:

• były odpowiednio ubrane
  • zostały przyprowadzone do przedszkola najpóźniej do godz. 7:30 (bezwzględny odjazd autokaru – 8:45)
  • powrót planowany jest ok godz. 13:00
Jak zawsze podczas wycieczek – Rodzice dopłacają do autokaru. Podczas pobierania opłat za przedszkole Pani Tereska będzie „inkasować” dodatkowe 25 zł

postheadericon Zimowa wycieczka – grupy III, IV i V

30 stycznia  trzy najstarsze grupy wyjeżdżają na wycieczkę do gospodarstwa „Wymysły pod lasem”, prosimy więc Rodziców, by podczas

dokonywania  płatności za przedszkole w styczniu uwzględnić dopłatę na pokrycie kosztów przejazdu dzieci (35zł).

W dniu wycieczki należy przyprowadzić dzieci najpóźniej do godz. 7:30

Powrót planowany jest w godz. 16:30 –  17:00.

UWAGA! DZIECI ODBIERAMY Z PRZEDSZKOLA.

postheadericon Uroczystość Dnia Babci i Dziadka – 23.01.2014

P.S. Rodziców dzieci prosimy o kontakt z nauczycielkami grup w sprawie organizacji małego poczęstunku dla Gości