Archive for Wrzesień, 2014

postheadericon Jesienny konkurs literacki

JESIENNY KONKURS LITERACKI

postheadericon Zgoda na badanie stomatologiczne

W dniu dzisiejszym otrzymali Państwo (lub otrzymają niebawem) formularz zgody na badanie stomatologiczne.

Z propozycją taką wystąpił stomatolog Tomasz Czechowski z pobliskiego gabinetu Demed (ul. Esperanto 12)   www.centrumdemed.pl

Jeśli wyrażą Państwo zgodę na udział Dziecka w badaniu, to w dniu 16. lub 17. października 2014 r.  w godzinach pracy przedszkola pracownicy gabinetu są w stanie zaoferować następujące świadczenia:

•  Badanie stomatologiczne z przeglądem
  • Profilaktyczne świadczenie stomatologiczne w zależności od wieku
  • Instruktaż higieny jamy ustnej
  • Lakierowanie zębów/fluoryzacja
Każde dziecko, które będzie wymagało dalszej opieki stomatologa dostanie specjalną informację dla Rodziców.
Bardzo prosimy o w miarę szybkie poinformowanie nauczycielek w grupach o swojej decyzji.

postheadericon Spotkanie Rady Rodziców – 24 września 2014 (środa)

Pani Dyrektor serdecznie zaprasza wszystkich członków Rady Rodziców Przedszkola nr 269 na pierwsze  w tym roku spotkanie w środę 24 września o godz. 16:30

postheadericon Zdjęcia do kalendarzy – 23 września 2014 (wtorek)

Tego dnia prosimy o odpowiednie ubranie dzieci. Zdjęcia rozpoczną się o godz. 9:00

Koszt pojedynczego kalendarza – 27zł.

Jeśli życzą sobie Państwo więcej niż jeden egzemplarz – prosimy zgłosić to nauczycielkom grupy.

23 września 2014r. godz.9.00 – kalendarze MAWI 27,00 zł.

postheadericon Wycieczka do Wymysłów – 25.09.2014 (czwartek)

Tym razem jedziemy do Wymysłów na kiszenie kapusty :-)

Tego dnia prosimy przyprowadzić dzieci do godz,  7:30, gdyż śniadanie planujemy na 7:45 a wyjazd już o 8:30.

Powrót planujemy o godz. 15:00 – zjemy w przedszkolu drugie danie.  Dopiero wtedy można będzie odebrać dziecko.

Prosimy o punktualne przybycie i odpowiednie ubranie dzieci (wygodnie, sportowo i „na cebulkę” – szczególnej uwadze Państwa polecamy obuwie dzieci)

Wszelkiego rodzaju medykamenty na chorobę lokomocyjną Rodzice podają dzieciom w domu!

postheadericon Zebranie Rodziców

Zapraszamy wszystkich Rodziców  na  pierwsze w tym roku zebranie w dniu
8 września 2014 o godz. 17:00