Archive for Październik, 2014

postheadericon Zmiana w terminarzu

Spotkanie z Mikołajem – po raz pierwszy organizowane z udziałem Rodziców – zostało przełożone z piątku 12.XII na wtorek 16.XII

Godziny rozpoczęcia imprezy pozostają bez zmian, można je znaleźć w zakładce Imprezy, koncerty, teatrzyki. Prosimy Rodziców o wcześniejsze zaplanowanie dnia tak, by mogli razem z dzieckiem uczestniczyć aktywnie w zabawie.

postheadericon Zaproszenie na pasowanie

Dzieci z grupy I wraz z Nauczycielkami serdecznie zapraszają swoich najbliższych na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 5 listopada o godz. 12:15.

Część oficjalna odbędzie się w dużej sali (I piętro).

Prosimy, by każde dziecko tego dnia przyniosło do przedszkola odpowiedni strój galowy (najlepiej na podpisanym wieszaczku).

postheadericon Jabłuszko i przyjaciele – festyn jesienny

Jak co roku zapraszamy na jesienny festyn – tym razem pod patronatem jabłka.

Jak zawsze zaplanowaliśmy wiele atrakcji: malowanie twarzy, loteria (5zł), jabłkowe fotki, owocowe cudaczki itp.

PROSIMY RODZICÓW O DOSTARCZENIE

JABŁKOWYCH SMAKOŁYKÓW I ŁAKOCI

Festyn rozpocznie się 23 października

o godz. 15:00

postheadericon Zachęcamy do włączenia się w zbiórki

W naszym przedszkolu trwa akcja zbierania baterii oraz nakrętek po napojach.

Zbiórka baterii to konkurs między placówkami oświatowymi – im więcej zbierzemy tym większa szansa na nagrody.

Nakrętki po napojach – choć małe i niby niepotrzebne – mogą wiele zdziałać: pomogą dziecku w rehabilitacji.

Zachęcamy wszystkich do  aktywnego udziału. Szczegóły w szatni.

postheadericon Zebranie dla Rodziców pięciolatków – 20.X.2014

20 października o godz.16.30 odbędzie się spotkanie
informacyjne na temat gotowości szkolnej dzieci.
Spotkanie poprowadzi pani psycholog Katarzyna Bińczyk.
Ze względu na wagę omawianych problemów obecność
Państwa jest niezwykle ważna.