Archive for Grudzień, 2014

postheadericon Wesołych Świąt

postheadericon Informacja dla Rodziców dzieci z grupy II

16 grudnia – po rodzinnym spotkaniu z Mikołajem – zapraszamy na krótkie spotkanie opłatkowe w sali grupowej o  charakterze składkowym. W  szatni na tablicy wisi lista, na której można zadeklarować swój wkład (słodycze, napoje, owoce lub potrawa wigilijna, mile widziane są serwetki świąteczne, talerzyki i sztućce jednorazowe).

Drzewko świąteczne w sali będzie w tym roku przystrojone „na słodko” – prosimy Rodziców o dostarczenie odpowiednich i gotowych do powieszenia słodyczy do wtorku rano (9 grudnia)

postheadericon Choinka w grupie III

Zgodnie z naszą małą tradycją choinkę ubieramy „na słodko”. Prosimy Rodziców o dostarczenie łakoci na udekorowanie drzewka.

postheadericon Zaproszenie – grupa III

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy III na wspólną zabawę z Mikołajem (16 grudnia – wtorek). Potem spotykamy się w naszej sali na wigilii grupowej. Spotkanie ma charakter składkowy. W szatni umieszczono listę, na którą można się wpisać.