Archive for Styczeń, 2015

postheadericon Grupa III – organizacja uroczystości Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu

Przypominamy, że w tym dniu należy przygotować dziecku eleganckie ubranie do przebrania się przed występem, tak, by czuło się ważne i pewne siebie.

postheadericon Uroczystości Dnia Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy najukochańsze Babcie i najukochańszych Dziadków na uroczystości związane z ich świętem.

Wnuki z grupy I zapraszają o godzinie 10:45, zaś z grupy IV o godz. 11:30 w dniu 26 stycznia 2015,

Pozostali wnukowie chętnie powitają Gości 28 stycznia:

grupa II – o godz. 16:15

grupa III – o godz. 15:45

grupa V – o godz. 11:00

postheadericon Bal karnawałowy – 9 lutego 2015

W tym roku szkolnym karnawałowy bal przebierańców odbędzie się 9 lutego – początek o godz. 10:00.

Jest to impreza zamknięta (tylko dla dzieci).

postheadericon Grupa II i III – wyjazd do teatru

20 stycznia dzieci z grup II i III jadą do Teatru Guliwer na przedstawienie „Stoi na stacji lokomotywa”.  Koszt biletu i przejazdu autokarem pokrywają Rodzice. Prosimy wpłacać kwotę 35 zł u nauczycielek grup.

Prosimy, by tego dnia wszystkie dzieci przyprowadzić przed śniadaniem, czyli ok. godz. 8:20. Wyjazd planowany jest o godz, 9:00