Archive for Wrzesień, 2015

postheadericon Nazwy grup

Oto aktualne, wybrane przez Państwa nazwy grup:

Grupa   I – Misiaki

Grupa  II – Bąbelki

Grupa III – Minionki

Grupa IV – Tygryski

Grupa  V – Bystrzaki

postheadericon Uwaga Rodzice dzieci z grupy IV i V

Tych Rodziców, którzy nie dokonali  jeszcze wpłaty 35 zł na autokar do Farmy Iluzji, prosimy by dokonali tego najpóźniej w poniedziałek.

Jednocześnie informujemy, że odjazd autokaru zaplanowany jest najpóźniej o godz. 8:30 – prosimy by dzieci przyprowadzić wcześniej.

postheadericon Jesienny Bal Smoka – 24. 09. 2015

24 września zapraszamy na naszą doroczną imprezę integracyjną – tym razem pt. „Jesienny Bal Smoka”

Bilet wstępu – 5 zł, loteria – 5 zł. Tego dnia będziemy zbierać też fundusze na rehabilitację Kostka.

Zaczynamy o godz. 15:00 – Rodzice odbierają dzieci z grup i sprawują nad nimi opiekę. Dzieci nieodebrane nie biorą udziału w zabawie.

Przypominamy, że poczęstunek ma charakter składkowy – to okazja by pochwalić się swoim „popisowym daniem”.

Prosimy, by wszystko, co się da dostarczyć do sal rano.

postheadericon 29 września – Farma Iluzji – grupy IV i V

We wtorek 29 września dzieci ze starszych grup jadą na spotkanie z super przygodą na Farmie Iluzji (http://farmailuzji.pl/pol)

W związku  z tym prosimy, by:

• tego dnia przyprowadzić dzieci do godz. 7:45 na wcześniejsze śniadanie
  • zapewnić dzieciom odpowiednie i wygodne ubranie i obuwie
  • dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną podać w domu odpowiednie leki
  • cierpliwie oczekiwać w przedszkolu na nasz powrót gdyż do pokonania jest ok. 85 km; nie będzie możliwy odbiór dzieci z autokaru!

postheadericon Grupa IV i V – 3. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

21 września dzieci z grup IV i V będą uczestniczyły w obchodach 3. Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, które zorganizowane będą w okolicach przedszkola przy ul. Krochmalnej.

Prosimy o zapewnienie dzieciom odpowiedniego ubrania i obuwia, gdyż mamy zamiar dotrzeć na miejsce piechotką.

Wychodzimy o. godz. 10:00, powrót planujemy ok. 14:00.

postheadericon Szybki konkurs plastyczny

Ogłaszamy ekspresowy konkurs plastyczno-konstrukcyjny dla dzieci i rodziców.

Zadanie polega na wspólnym wykonaniu

EKO – SMOKA

(rozmiar, kształt, kolor – dowolne; materiał – z recyklingu)

Podpisane prace dostarczamy do swoich grup do wtorku (22 września)

Prace konkursowe będzie można obejrzeć  24 września podczas festynu rodzinnego „Jesienny Bal Smoka”

postheadericon Gotowość szkolna – spotkanie z Panią Psycholog

19 października 2015 r. o godz. 16:30

zapraszamy Rodziców dzieci pięcioletnich na spotkanie z Panią Psycholog, na którym przedstawione zostaną kompetencje dziecka osiągającego gotowość do podjęcia nauki w szkole.

postheadericon Konsultacje logopedyczne – 16.09.2015

16 września w godz. 15:00 – 17:30 pani logopeda mgr Anna Chytrowska zaprasza na konsultacje Rodziców dzieci z grup III, IV i V, u których wskazane jest wspomaganie rozwoju mowy.  Kontakt z panią Anią warunkuje rozpoczęcie pracy z dzieckiem.

Konsultacje odbywają się zawsze w gabinecie metodycznym (obok gabinetu Pani Dyrektor).