Archive for Styczeń, 2017

postheadericon Ważne dla Rodziców dzieci z grupy V – Magiczny Tydzień Dni Otwartych

30 stycznia 2017 r. rusza Magiczny Tydzień Dni Otwartych w wolskich szkołach podstawowych, podczas którego rodzice będą mogli sprawdzić jak funkcjonują oddziały przedszkolne, tzw. „zerówki” w tych placówkach.

Dalszą część artykułu odnajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wola:

Można też tam odnaleźć harmonogram spotkań dodatkowych.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu.

postheadericon Reforma edukacji na Woli

Zachęcamy zainteresowanych Rodziców do zapoznania się ze zmianami organizacyjnymi w szkołach w związku z najnowszą reformą edukacji. Można to zrobić zapoznając się z artykułami zamieszczonymi na oficjalnej stronie Urzędu Dzielnicy Wola lub pobrać ulotkę Reforma edukacji w dzielnicy Wola

postheadericon Zajęcia otwarte – grupa V

31 stycznia 2017 roku (wtorek) wybieramy się na

zajęcia otwarte dla dzieci z Przedszkola
do Szkoły Podstawowej nr 222.
Wychodzimy po śniadaniu 8.30
Prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci –
śniadanie 8.00

postheadericon Bardzo dziękuję

Bardzo, bardzo dziękuję Panu Mateuszowi Owdziej za rozwiązanie wszystkich problemów technicznych na naszej stronie internetowej.

Dzięki niemu na stronie przedszkola znów będą pojawiać się aktualne galerie dokumentujące ważne wydarzenia w placówce oraz atrakcyjne zaproszenia.

Administrator – Katarzyna Duszak

postheadericon

postheadericon Hymn przedszkola – konkurs literacki

Zapraszamy wszystkich Rodziców i dzieci do udziału w międzygrupowym konkursie literackim na napisanie słów hymnu naszego przedszkola.

Konkurs jest częścią obchodów jubileuszu 45-lecia przedszkola na Smoczej.

Prosimy o przesyłanie podpisanych tekstów na adres e-mail przedszkola lub przekazanie ich w formie pisemnej nauczycielkom w grupach do 18 stycznia.

Uwaga. Wersy hymnu powinny zawierać taką samą liczbę sylab.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagrody planowane jest w lutym.

Do zwycięskiego tekstu zostanie skomponowana melodia,
a całość zostanie nagrana i wykorzystywana podczas ważnych uroczystości.

postheadericon Dzień Babci i Dziadka – uroczystość w przedszkolu

Serdecznie zapraszamy Kochane Babcie i Kochanych Dziadków na uroczyste przedstawienie z okazji Waszego święta.

Grupa IV zaprasza 25 stycznia o godz. 11:00

Grupa III zaprasza 25 stycznia o godz. 10:30

Grupa I zaprasza 25 stycznia 0 godz. 11:30

Grupa II zaprasza 18 stycznia o godz. 10:00

Grupa V zaprasza 18 stycznia o godz. 15:30

postheadericon Grupa IV – zebranie Rodziców

Zapraszamy Rodziców za zebranie grupowe – w środę, 11 stycznia o godz. 16:30.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na tablicy grupowej.

postheadericon Bal karnawałowy – 2.02.2017

W tym roku szkolnym bal karnawałowy odbędzie się 2 lutego (czwartek). Początek o godz. 9:30. Jak zawsze bal jest imprezą tylko dla dzieci (bez rodziców i młodszego rodzeństwa).

Stroje karnawałowe zapewniają dzieciom rodzice. Prosimy, by wszystkie  przebrania dostarczyć do grup rano, w dniu balu. Stroje powinny być podpisane.