Archive for Luty, 2017

postheadericon Spotkanie – grupa V – Zmiana terminu

Uwaga.

Spotkanie Rodziców dzieci z grupy V  z  panią psycholog, Katarzyną Bińczyk, zostało przełożone z 22 lutego na 15 marca (środa) o godz. 16:30. Temat spotkania nie uległ zmianie, tj. „Jestem przedszkolakiem, kiedyś będę uczniem”

Zachęcamy wszystkich Rodziców dzieci z grupy V do udziału w spotkaniu.

postheadericon Prośba o zdjęcia

Drodzy Rodzice dzieci z grup I, II, III i V.

Poszukuję zdjęć z uroczystości Dnia Babci i Dziadka do zamieszczenia na naszej stronie.

Jeżeli posiadają Państwo dobrej jakości zdjęcia przedstawiające (w miarę możliwości) jak największą część grupy, bardzo proszę o przesłanie ich na adres ksduszak@gmail.com lub dostarczenie ich na nośniku do grupy IV.

Katarzyna Duszak

postheadericon Dyżur wakacyjny – harmonogram

Drodzy Rodzice.

Jest już aktualny harmonogram wakacyjnych dyżurów wolskich przedszkoli, m. in. naszego.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem przed zaplanowaniem urlopów i wyjazdów wakacyjnych.

postheadericon Spotkanie w sprawie edukacji sześciolatków 2017/2018

UWAGA RODZICE
Dzieci urodzonych w 2011r.

6 lutego 2017r. o godz. 17.00
serdecznie zapraszamy na spotkanie w Przedszkolu nr 263
przy ul. Miłej 39

dotyczące
edukacji 6-latków w roku szkolnym 2017/2018,
w spotkaniu wezmą udział dyrektorzy Przedszkoli nr 263 i 269, dyrektorzy i nauczyciele ze Szkół Podstawowych Nr 222 i 234
oraz dyrektor obecnego gimnazjum – przyszłej Szkoły Podstawowej z ul. Smoczej 19.