Archive for Kwiecień, 2017

postheadericon Organizacja pracy 2.V.2017

W związku z koniecznością planowaniem żywienia na dzień 02.05.2017 (wtorek)  prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka w tym dniu  u nauczycielek w grupie

postheadericon Konkurs fotograficzny

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

„Hałas szkodzi zdrowiu – moje miejsce wyciszenia”

ORGANIZATOR KONKURSU

Ul. E. Ringelbluma 1

WWW.p135.przedszkola.net.pl

UCZESTNICY

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców/opiekunów/nauczycieli.

Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne wykonane przez dzieci oraz ich rodziców, przedstawiające miejsce wyciszenia.

ZASADY OGÓLNE

Technika wykonania fotografii jest dowolna.

Format wywołanej fotografii nie może być mniejszy niż 15×21 cm, jednocześnie należy przygotować wersję elektroniczną (zapis na płycie CD w celu zamieszczenia zdjęć na stronie internetowej).

Zdjęcia przygotowane w koszulkach A4 (wyklucza się zdjęcia w ramkach, w albumach itp.).

Jeden autor może nadesłać maksymalnie dwie fotografie.

Zasady szczegółowe konkursu, karta zgłoszenia, oświadczenie rodziców /prawnego opiekuna/, oraz innych informacji związanych z konkursem udziela Jadwiga Sikorska –nauczyciel w grupie I.

TERMIN

Prace wykonane zgodnie z wymogami organizatora należy przekazać do grupy pierwszej do dnia 08 maja 2017 r. lub wysłać na adres Przedszkola nr 135 do dnia 09 maja 2017 r.

Finał konkursu – w przedszkolu nr 135 – 17. 05. 2017 r.

postheadericon Ankieta

Szanowni Państwo, w trosce o bezpieczeństwo i zapewnienie jeszcze lepszej
opieki Państwa dzieciom, prosimy o wyrażenie opinii na temat godzin pracy
przedszkola. Ankiety są dostępne u nauczycieli lub można pobrać wzór z
naszej strony internetowej. Prosimy o zwrot ankiet do 19 kwietnia 2017 roku.