Archive for Maj, 2017

postheadericon Informacja dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych

Informujemy, że pierwsze (najważniejsze) spotkanie Rodziców dzieci nowoprzyjętych z Panią Dyrektor Agnieszką Jędrysiak oraz z Panią Psycholog Katarzyną Bińczyk odbędzie się 19 czerwca (poniedziałek) o godz. 16:30 w dużej sali na piętrze. Zapraszamy

postheadericon Zasady pobytu odbierania dzieci z ogrodu

Przypominamy Rodzicom oraz pozostałym dorosłym odbierającym dzieci z przedszkolnego  ogrodu o kilku podstawowych zasadach:

• Zawsze należy podejść do nauczyciela razem z dzieckiem i pożegnać się – to nie tylko objaw dobrego wychowania, ale przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa dzieci
  • Czas pobytu dorosłych w ogrodzie należy skrócić do minimum; wynika to z faktu, że odmienne zasady Rodziców i Nauczycieli wprowadzają dezorganizację pracy przedszkola
  • Prosimy, by wszelkiego rodzaju łakocie, soczki, owoce itp. wręczyć dziecku po opuszczeniu przedszkola oraz by nie częstować nimi kolegów pociechy przez ogrodzenie

postheadericon Pomoc dla Kostka

Bardzo dziękujemy za wspieranie akcji „Pomoc dla Kostka”. Zebrane pieniążki przeznaczane były na zakup pieluch.

Tym razem zwracamy się do chętnych Rodziców zachęcając do włączenia się do akcji zbierania funduszy na specjalny fotelik samochodowy Carrot 3, który ułatwi mamie Kostusia  transportowanie synka na rehabilitację. Taki fotelik kosztuje 11 700 zł, a dofinansowanie z NFZ wynosi tylko 700 zł. Mama chłopca zebrała już większą część – brakuje niespełna 3000 zł.

Aby wesprzeć akcję, można zgłosić się do naszej Pani Tereski lub zrobić to poprzez portal zrzutka.pl:

Dziękujemy.

postheadericon Grupa IV – ważne informacje

• 15 maja dzieci z naszej grupy będą uczestniczyły w konkursie tanecznym – część jako tancerze, pozostali jako kibice. Konkurs odbędzie się w Domu Kultury przy ul. Działdowskiej 6. Wyjazd autokarem przed godz. 9:00 (śniadanie planujemy o godz. 8:20) Prosimy o punktualne przyprowadzenie wszystkich dzieci.
  • 17 maja o godz. 16:00 zapraszamy Kochane Mamusie oraz Kochanych Tatusiów na krótkie spotkanie z okazji zbliżających się Waszych świąt. Spotkanie będzie okazją do zaprezentowania krótkiego programu artystycznego oraz do wręczenia skromnych, samodzielnie wykonanych upominków.

postheadericon Wiosenna wycieczka – 23 maja 2017

Drodzy Rodzice.

23 maja dzieci ze wszystkich grup jadą na wycieczkę do Wymysłów. Tym razem główny temat spotkania to „W zdrowym ciele, zdrowy duch – warsztaty kulinarne”

Wjazd planujemy o godz. 8:30, śniadanie o  godz. 8:00. W związku z tym prosimy o przyprowadzenie wszystkich dzieci do przedszkola najpóźniej do godz. 7:45 – usprawni to organizację pracy przedszkola w tak szczególnym dniu.

Pobyt w gospodarstwie zakończy się około godz. 15:30

Poniżej przypominamy zasady obowiązujące w „wycieczkowym dniu” tzn.:

1. Dzieci powinny być ubrane wygodnie, sportowo i na cebulkę – zwłaszcza obuwie.
  2. Wszelkiego rodzaju plecaczki, soczki, zabawki zostawiamy w domu.
  3. Dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną Rodzice podają leki w domu (unikamy też potraw mlecznych i słodkich na śniadanie).
  4. Wyjazd zaraz po śniadaniu, powrót ok. godz. 16-17 (damy znać panu dozorcy gdy wyruszymy)
  5. Dzieci odbieramy dopiero po wejściu do sal.
  6. Autokary zostaną sprawdzone przez policję rano w dniu wyjazdu.