Archive for Czerwiec, 2017

postheadericon Wyprawka dla dzieci z grupy I i II

Wyprawka „Maluszków”:

• segregator A4 podpisany z koszulkami (obwolutami) na prace plastyczne dziecka
  • piżama, duży koc w poszwie (podpisane)
  • kapcie – niesznurowane, podpisane
  • komplet ubrań dla dziecka na przebranie (bielizna, rajstopy/spodenki, bluzka – dostosowane do aktualnej pory roku) w worku w szatni, podpisane
  • szczoteczka i pasta do zębów (bez kubka) podpisane; przynosimy do  końca września
  • strój gimnastyczny (koszulka i spodenki) w worku w sali, podpisane
  • chusteczki do nosa suche (pudłko ok. 100 sztuk) oraz paczka chusteczek mokrych – przynosimy co jakiś czas – informacja u nauczycielek
  • kubeczki jednorazowe do picia wody 100 sztuk, najlepiej przezroczyste, przynosimy ci jakiś czas

postheadericon Zajęcia adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy Rodziców z dziećmi, które od września 2017 zostaną naszymi przedszkolakami, na pierwsze zajęcia adaptacyjne, które odbędą się 29 i 30 czerwca w godz. 15:30 – 16:30 oraz w 28, 29 i 31 sierpnia w godz. 10:00 – 11:00. Prosimy o zabranie obuwia na zmianę.

postheadericon Urodziny Smoka – festyn rodzinny

8. czerwca 2017 roku obchodzić będziemy  45-lecie powstania Przedszkola nr 269.

Uroczystość przebiegać będzie w dwóch etapach:

1. Część oficjalna rozpocznie się o godz. 10:00. Dzieci z wszystkich grup wystąpią przed władzami gminy oraz zaproszonymi gośćmi. Występ zostanie nagrany oraz udostępniony Państwu w późniejszym czasie.

2. Część imprezowa  (nasz festyn) odbędzie się w godzinach popołudniowych – szczegółowy harmonogram:

• 14:45 uroczyste powitanie; pokaz umiejętności tanecznych z Panem Przemkiem (kolejność występów grup: I, III, IV, V i II)
  • zabawa wszystkich uczestników w rytmach meksykańskich do godz. 16:00
  • od. godz. 16: 00 zabawy z Panem Filipem, doświadczenia naukowe „Eksperymenciaki” dla dzieci z rodzicami, poczęstunek

postheadericon Dyżur wakacyjny – opłaty

Przypominamy, że opłaty za żywienie dziecka podczas dyżuru wakacyjnego przyjmowane są od 25. maja do 16. czerwca i wynoszą odpowiednio:

• dzieci trzyposiłkowe 117 zł  - 13  dni x 9 zł (stawka dzienna)
  • dzieci dwuposiłkowe 93,60 zł  - 13  dni x 7,20 (stawka dzienna)
Określoną kwotę należy wpłacić gotówką w przedszkolu u Pani intendentki (I piętro) lub też przelewem na konto:
Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z zapisu dziecka na dyżur
W przedszkolu pobierana jest dobrowolna wpłata gotówkowa na Radę Rodziców. Pieniądze te są przeznaczone na zakup ręczników papierowych, papieru toaletowego, chusteczek higienicznych, kubeczków jednorazowych, materiałów plastycznych oraz na sfinansowanie teatrzyków podczas pobytu Państwa dziecka w przedszkolu.