Archive for Listopad, 2017

postheadericon Tydzień Pluszowego Misia

Drodzy Rodzice,

Od 20 do 24 listopada obchodzimy w przedszkolu Tydzień Pluszowego Misia zakończony balem. Prosimy o przyniesienie ulubionych misiów dzieci.

postheadericon Jadłospis na stronie przedszkola

W zakładce Jadłospis zamieszczane jest menu obowiązujące w danym tygodniu.

postheadericon Zebranie rodziców grupy II

9 listopada 2017 o godzinie 16:00 odbędzie się zebranie rodziców dzieci grupy II. W tym czasie dzieci będą mogły się bawić w sąsiedniej sali.

Wśród poruszanych tematów będą dwa wydarzenia, które odbędą się w grudniu:

• 6 grudnia - Mikołajki – prosimy rodziców o pomoc w organizacji zakupów prezentów dla dzieci. Przedszkole dysponuje budżetem na każde dziecko.
  • 13 grudnia - Pasowanie na Przedszkolaka – impreza dla rodziców i dzieci. O godzinie 16:00 krótka część oficjalna w sali plastycznej na dole, a potem zabawa rodziców i dzieci w sali grupy II, między innymi przygotowywanie stroików świątecznych, rozdawanie słodyczy itd. Tutaj także prośba o pomoc rodziców w organizacji potrzebnych rzeczy (gałązki choinkowe itd.) do tego wydarzenia w ramach dostępnego budżetu.