Archive for Luty, 2019

postheadericon Dyżury wakacyjne wolskich przedszkoli

Szanowni Państwo,

19 marca 2019 roku rozpocznie się  elektroniczna rejestracja wniosków
o przyjecie dziecka na dyżur wakacyjny. Prosimy o zaplanowanie wakacji
i dopełnienie w terminie wszelkich formalności niezbędnych do zapisania dzieci na dyżur wakacyjny.

Aktualny harmonogram dyżurów wakacyjnych można pobrać tutaj

lub na stronie www.edukacja.warszawa.pl w zakładce dla ucznia i rodzica-rekrutacja-przedszkolaki dyżury wakacyjne

Poniżej przedstawiamy harmonogram zapisów na dyżury wakacyjne
w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w 2019 r.

Etap zapisów/czynność rodzica

od

do

od godz. 8.00

do godz. 15.00

Składanie wniosków o wydanie hasła dostępu
do konta dziecka w systemie elektronicznego zapisu na dyżury wakacyjne.Formularze wniosków będą wydawane
w przedszkolach i szkołach oraz dostępne
na internetowej stronie zapisów.

od godz. 8.00

do godz. 15.00

Wydawanie rodzicom haseł dostępu do konta
w elektronicznym systemie zapisu.

od godz. 9.00

do godz. 24.00

Rejestracja w systemie wniosków
o przyjęcie na dyżur.

od godz. 9.00

do godz. 16.00

Złożenie podpisanego wniosku o przyjęcie na dyżur wakacyjny w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

godz. 13.00

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka  na dyżur wakacyjny.Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/ szkole, do której dziecko zostanie zakwalifikowane. Informacja zostanie
również przesłana rodzicom/ prawnym opiekunom
na adresy e-mail.

godz. 14.00

Opublikowanie wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.

maja

Potwierdzenie korzystania z miejsca w przedszkolu /oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane  – wniesienie opłaty za żywienie.

godz. 13.00

Informacja o przyjęciu dziecka  na dyżur wakacyjny.Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/ szkole, do której dziecko zostanie zakwalifikowane. Informacja zostanie
również przesłana rodzicom/ prawnym opiekunom
na adresy e-mail.

godz. 14.00

Aktualizacja wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.

postheadericon Fluoryzacja

21 lutego w naszym przedszkolu zostanie przeprowadzona fluoryzacja (koszt pokrywa Rada Rodziców)

Z uwagi na to, iż nie wszystkie dzieci – z różnych powodów – mogą być poddane temu zabiegowi, prosimy Rodziców by zgłosili się do nauczycielek grup w celu sprecyzowania oczekiwań.

Bez względu na to, czy dziecko zostanie poddane zabiegowi czy też nie, każdy przedszkolak obecny tego dnia dostanie zestaw gadżetów.

Zabieg fluoryzacji polega na wymyciu zębów przez dziecko specjalnym żelem (pod okiem wykwalifikowanej higienistki).

postheadericon Dzień Otwarty – 20. II. 2019

Serdecznie zapraszamy Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszego przedszkola na dzień otwarty 20 lutego w godz. 15:00 – 16:00

W tym dniu będzie możliwość swobodnego obejrzenia sal przedszkolnych oraz porozmawiania z nauczycielkami i pracownikami przedszkola.

Prosimy o zabranie ze sobą obuwia na zmianę dla dzieci i dla dorosłych.