Archive for Kwiecień, 2019

Szanowni Rodzice dzieci nowoprzyjętych na rok szkolny 2019/2020

do Przedszkola nr 269 w Warszawie

Zapraszamy rodziców na spotkanie z Panią Psycholog Mileną Cieślak

18 czerwca 2019 roku o godz. 16.00.

Zapraszamy rodziców i dzieci na zajęcia adaptacyjne:

1. 27 czerwca 2019 r. (czwartek) godz. 15.00 – 16.00

2. 28 czerwca 2019 r. (piątek) godz. 15.00 – 16.00

3. 28 sierpnia 2019 r. (środa) godz. 10.00 – 11.00

4. 29 sierpnia 2019 r. (czwartek) godz. 10.00 – 11.00

5. 30 sierpnia 2019 r. (piątek) godz. 10.00 – 11.00

Bardzo prosimy rodziców i dzieci o przygotowanie obuwia na zmianę.

Dyrektor i nauczyciele

postheadericon Mały Dietetyk – zajęcia dla dzieci

Drodzy Rodzice!

W naszym przedszkolu w okresie od 26 kwietnia do 14 czerwca w piątki odbędzie się cykl 6 warsztatów edukacyjno-kulinarnych Mały Dietetyk. Warsztaty mają na celu przekazanie w pozytywny sposób informacji o prawidłowym żywieniu, ukształtować dobre nawyki żywieniowe. Do udziału w projekcie zapraszamy również Państwa. Zachęcamy do skorzystania z możliwości analizy 3-dniowego jadłospisu dzieci, wykonanej przez specjalistów żywienia człowieka. Formularz ułatwiający spisanie jadłospisu można pobrać tutaj

postheadericon Szanowni Rodzice

Informujemy, że od dnia 10 kwietnia 2019 roku strajk nauczycieli w naszym przedszkolu zostaje zawieszony,  przedszkole funkcjonuje normalnie ale nauczyciele pozostają w pogotowiu strajkowym.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość i okazane wsparcie.

postheadericon Informacje dla Rodziców dot. akcji strajkowej nauczycieli

UWAGA!

Szanowni Rodzice naszych Przedszkolaków!

Wciąż trwają rozmowy rządu z przedstawicielami związków zawodowych i nie wiemy,
jaka zapadnie ostateczna decyzja w sprawie strajku.

Pracownicy naszego przedszkola, w marcowym referendum, opowiedzieli się za przeprowadzeniem strajku.

W związku z tym, przewidujemy że od dnia 8 kwietnia do 9 kwietnia, nie będziemy mieli możliwości zapewnienia dzieciom opieki i bezpiecznych warunków pobytu.

Kierujemy do Państwa prośbę o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie w czasie, w którym przeprowadzany będzie strajk.

Z góry dziękujemy Państwu za wyrozumiałość w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Jednocześnie przypominamy, że rodzice dzieci do lat ośmiu mają możliwość skorzystania z zasiłku opiekuńczego.
O wypłatę zasiłku opiekuńczego należy wystąpić do pracodawcy, dołączając oświadczenie o nieprzewidzianym zamknięciu placówki oraz druk ZAS-36 – do pobrania

W miarę rozwoju sytuacji będziemy udzielać Państwu informacji na bieżąco.

Wszyscy liczymy na porozumienie strony rządowej ze związkami zawodowymi.

Bieżące komunikaty władz Miasta St. Warszawy na temat strajku w oświacie są dostępne pod adresem: http://edukacja.um.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/informacje-dla-rodzicow-w-zwiazku-z-planowanym-strajkiem

Agnieszka Jędrysiak – dyrektor Przedszkola nr 269

postheadericon List Prezydenta m. st. Warszawy