Archive for Grudzień, 2019

postheadericon

postheadericon Świąteczny kiermasz dla Kostka

14 grudnia 2019 roku w Przedszkolu nr 269 odbył się kiermasz przedświąteczny. Najważniejszym gościem był Kostek z mamą. Można było zakupić świąteczne ozdoby, zabawki, skosztować smakołyków przyniesionych przez rodziców i pracowników. Dzieci i rodzice rozwijali swoje artystyczne talenty ozdabiając świąteczne pierniczki. Na pamiątkę można było zrobić świąteczną fotkę. Kulminacją sobotniego kiermaszu była licytacja przyniesionych przez rodziców i pracowników fantów – stroików świątecznych, ozdób choinkowych, magicznej paczki od Teatru 6 piętro z niespodziankami, koszulki piłkarskiej z podpisami celebrytów, bonu podarunkowego do salonu piękności.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich przybyłych na nasz kiermasz zebraliśmy pokaźną kwotę na rehabilitację i leczenia dla Kostka. Zebrana kwota została wpłacona na konto Fundacji dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Dzięki darczyńcom Kostek będzie miał szansę na rehabilitację i poprawę codziennego funkcjonowania.

Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do naszej akcji pomocy Kostkowi.

Dobre Anioły ciągle krążą nad Smoczą. Zawsze będą pamiętały i wspierały Kostka i jego mamę.

postheadericon Ogłoszenie

Drodzy Rodzice.

Z uwagi na szczególny, rodzinny charakter wigilii, dnia 24 grudnia przedszkole pełni dyżur tylko do godz. 13:00.